Listopad 2011

Přemalovávání/vyškrabování

24. listopadu 2011 v 14:08 | Storalee
Přednastaveno

Ahoooj
v den kdy jsme toto psala jsem zrpvna vyškrabovávala svojí SM klisničku Marry :-)
A tak sem si řekla že napíšu na ranch že začnu na přání přemalovávat nebo vyškrabovat koníky :-)
Pokud máte zájem napište na email- storalee-xD@email.cz
Cenu vám povím až koníka dodělám tedy podle obtížnosti..Ale jestli potřebujete znát cenu předem tak mi pošlete mi fotku podle které bych se mohla inspirovat...:)
Prosila bych abyste mi do Emailu napsali jak byste to přibližně chtěli..nejlépe kdyby jste přiložili i nějakou fotku,abych se měla čím inspirovat...A pak bych prosila jak jsem už zminovala u ceny ale to není povinné přiložit fotku koně,kterého chcete vyškrábat nebo přemalovat..Jo a samodřejmě mi napište jestli ho chcetevyškrábat nebo přemalovat :-)
Tady je pár mích koní které jsme přemalovávala a vyškrabovávala :-)

POZASTAVENO

22. listopadu 2011 v 10:02 | Storalee
znovu píšu že je pozastaveno...
články jsou přednastaveny...
jelikož není pozastaveno kvůli škole nebo zákazu na pc,ale protože si musim dát pauzu tak se tu občas objeví i články ode mně...
k nákým SR normálně chodim ale nekomentuju...občas někde dám koment ale obvikle nekomentuju...
byla bych ráda kdybyste si mně nechali v sr..
Storalee

Filmy

20. listopadu 2011 v 12:36 | Storalee
Ahooj
sem tu jen na skok....zrovna se nudim a cci se zeptat jestli neznáte ještě náký film jako je Phar Lap a Secretariat....Nákej podobný a nejlépe jestli neznáte náký o koni podle kterého je i Breyer :-) takovýhle filmy mně nejvíc zajímají :-)
Piště do komenů já si to přečtu :-)

Nemám na to náladu

15. listopadu 2011 v 18:09 | Storalee
Pozastavuju
nemám ted na to náladu a pozastavuju..Budu kvám chodti,ale nebudu psát na ranch..čas od času sem možná něo napíš..až se to zase rpzjede tak vám napíšu..
zatim
Čau

Sunny Day se přejmenovává

15. listopadu 2011 v 15:31 | Storalee
Dneska na mně vyjela Steeple,že jí strašně štve že moje S Justadream se jmenuje Sunny Day a její úžasný Peter Stone Hřebeček taky...a přitom ještě nedávno se na mně usmívala a říkala "Justadream se jmenuje Sunny Day vid"A jelikož beru že ona měla Sunny Day dřív tak Svojí Sunny přejmenuju na Sunny Flower.Jmén osem vážně nekopírovala...Už když mi kobyla přijela sem jí dala jméno Sunny,ale jelikož mi to pčišlo moc obyčejní tak sem vlezla na překladač a přemýšlela nad jménem a napadlo mně Sunny Day tak sem to rychle napsala atd...A až díl mi došlo že to jméno má i Steeple tak sem si řekla že jí to vysvětlim kdyby jí to vadil oale jí to nevadilo...Ale najednou jí to strašně moc vadí...Je mi jasný že mně ted spoustu lidí bude nenávidět protože Steeple maj strašně ráfi ale mně je to u prdele...Jestli vám to tak strašně vadí tak si mně odstrante a já pak odstranim tento blog...Dost mně to nasralo!!!
Nazdar

Znovu prosím

13. listopadu 2011 v 21:03 | Storalee
Znovu prosím tito Lidi:
naervon
Lišku
A Frisullku jestl si toto přečte aby mi na email
Storalee-xD@email.cz napsali svojí co nejdřív svojí adresu abych jim mohla poslat vánoční dáreček :-) byla bych ráda abyste mi jí poslali do 10.12. abych stihla dárečky vyrobit...já si pak budu myslet že dárek nechcete a tedy s vámi přestanu počítat a nic nedostanete ://Jo prosím i Ašu aby mi to napsal na Email a celou..než ti dárek pošlu tak ty čísla se mi někde ztratěj :D
Jo a chci vám ještě řít že příěh Show Jumping Champion Nerušim ale začnu ho psát až po rekonstrukci.Je totiž dost možní že v Rekonstrukci se mi něco ztratí...a tedy se mi to nechce psát pár tejdnů před rekonstrukcí.Ano ikdyž to tak nevypadá tak zachvilku už bude konec listopadu.Začnou se zapalovat první adventní svíčky.Rozdělávat se adventní kalendář a další..
No to bylo jen takové oznámení,
Storalee

kde se flákám

11. listopadu 2011 v 16:52 | Storalee
Nevim jak dlouho sme tu nebyla a omlouvám se...Poslední dobou moc nestíhám..myslela jsme že sem přednastavila články ale ono ne...Moc se omlouvám..
no na ranjčeti jsou nové Fotky
rajče je pod záhlavím..
Chtěla jsme udělat své nové Mini Whinnisce Profil ale pak mi došlo že budu dělat rekonstrukci takže profil udělám až pak..
no nic to jen takové info abyste věděli že ještě žíju :D

Storalee

Prosinec..

8. listopadu 2011 v 18:55 | Storalee
Asi se divíte proč je nadpis Prosinec,když je Listopad..
je proto jednoduché vysvětlení.V Prosinci chci udělat velkou rekonstrukci ranche./prava profilků,přidání fotek do Fotogalerii,úprava designu a další.Chvilkou sme přemýšlela o tom že si udělám nový ranch ale pak mi došlo že by jste si museli všichni měnt adresu a pak by zase ke mně nidko nechodil.Asi si říkáte že byste chodili,ale z vlastní zkušenosti vim,že by chodilo minimum lidí.
V prosinci až Rekonstrukce začne vám to ještě připomenu :-).Ale ted vám to říkám abyste na to byly připravení.Doufám že si mně po dobu rekonstrukce nesmažate z SR :(.Je vám snad jasný,že se budu věnovat blogu a nebudu mít čas na psaní článku a obíhaní.Bodou to opravdu velké změny budu předělávat celé profilky.nakým koním budu muset fotky přefotit.Některé sem stihla u Aši ale jsou asi jen 3.Stablíkům a Schleichů musim udělat profilky.Všechny fotky na rajčeti co mám a zapoměla jsme dát do složky Fotogalerie tam musim přidat.Novou stránk uudělá ma sní i tedy nový desing.Profilky Schleichů budu samodřejmě přidávat i po rekonstrukci ale Stablíkům a tradík s Calssici bych to ráda udělala v rekontrukci jelikož jich není hodně.
Snad mně chápete :-)
P.S.Omluvte velké chyby píšu to v rychlosti.Musim se jít učit :-/Vánoce :-D

8. listopadu 2011 v 15:15 | Storalee
Vánoce,Vánoce přicházejí... :D

Ano je to tak vánoce už někomu zvás udělala naký ten dáreček :-) nepovím co :-P
Ale byla bych ráda kdyby mi napsali Adresu:
Liška
Naervon
A občas se tu zastaví i Frisullka a Elen tak prosím jestli zrovna toto čtete tak bych taky prosila o Adresu :-)
Jo a Ašo tebe chci taky :D ztratzila jsme tvojí adresu :|pamatuj usi jen jméno příjmení ulici a město xDxD takže všehno krom čísel xD
prosím na Email- Storalee-xD@email.cz
Ostatní ať nesmutněj..Vás ostatní moc neznám a nebo se sem podíváte jendou za čas..
a prosím ještě aby jste mi o Emailu napsali jestl ichcete něco na Tradíka Classica,Stablíka a nebo Schleicha :-)
Storalee


Sem zpátky

7. listopadu 2011 v 14:46 | Storalee
Tak sme zpátky...Dneska jsme viděla statistiky a dost mně zklamali takže vám s lítostí oznamuju že jestli to pude dákle takhle z kopce tak rušim ranch...
No nic budu se zase snažit obíhat..nebyla jsme tu ted kvůli škole.jelikžo se ale musim pořád učit tak hold nebudu obíhat moc pravidelně a jen ty co ke mně opravdu choděj..jako je Naervon,Liška a Aša(Aša nekomentuje články ale hcodí ke mně) a alší.
No nic byla jsme přes víkend u Aši a Lintith takže mám krásé fotky.Fotky dám na rajče a upravim koním profilky :) tedyt am někteří dostanou fotky a někteří tam budou mít nové :).
No tak já zase mizim :D
Storalee

na rajčeti jsou nové fotky

6. listopadu 2011 v 16:27 | Storalee
Možná už jste si toho nekteří všimli.Jsou tam už od 31.10.
Jsou tam dvě nové alba a to První fotky Mon Gamina a vyjíždka v Lese.
Tak se máet aspoň čim pokochat :D:D
To je Info abytse is nemyslely že nechodim fotit :D
Adresa na rajče pod záhlavím..
↓Uchutnávka ↓
Naschvál jsem sem dala tuto Nekvalitní Fotku.Fotky Mon gamina jsou pouze v bytě.

Bleskovka =D

5. listopadu 2011 v 16:42 | Storalee
Připravila jsme pro vás menší bleskovku :D
Jelikož se mezi námi najdou Lidi co neznaj Breyer Horses a znaj Schleich a naopak,tak jsme udělala dvě a jenda je pro SCH a jedna pro BH samodřejmě můžete udělat oboje :-)
tyto dvě otázky platí pro oboje fotky:
1)Kolik koní je na obrázku?
2)Jaký koně jsou na obrázku?
↓Breyer Horses↓

↓Schleich↓
Je to jen pro zábavu nebudu za to dělat žádné diplomkya říkat kdo vyhrál jak to možná na nákých ranchík ještě dělaj.

Sandollar

4. listopadu 2011 v 17:05 | Storalee
Zamilovala jsem se.A to do Palomino Sabino koníka.
Je na moldu Cefnoakparka :-) Je dokonalej a nejradši bych ho měla u sebe...Ale to se asi nidky nestane.
Tady pár jeho fotek..

Llano Estacado

3. listopadu 2011 v 16:28 | Storalee (Steeple)
Jméno: Llano Estacado
Význam jména: Jméno pouště v Americe
Říkáme mu: Lenny, Leny, Est
Plemeno: Francouzký jezdecký kůň
Pohlaví: Valach
Zbarvení koně: Skewbald
Zaměření: Parkur, rekreace
Narození: 2002
Výhry a ocenění:
2. místo Other Breeds (Photo Show ranche Silvera, Nov. 2010)
Rodiče:
Matka: ???
Otec: ???
Potomci:
---
R O D O K M E N
O něm, popis:
"Pintík" Llano Estacado je přímo z USA. Je to vyučený parkurový kůň, má již několik titulů a dostal se dokonce i dvakrát na Mistrovství Evropy stupně ST, tedy 140 centimetrů. Poprvé se umístil jako osmý z 23 a podruhé byl dokonce čtvrtý z 28. Potom byl prodán z nedostatku času majitele a zakoupila ho chovná stáj, kde jen připouštěl klisny a nemohl se věnovat parkuru jako tehdy.Náhodou ho potkali lidi z Blue Star(BS).Zakoupili ho z chovný stáje a zároven ho i vykastrovali, jezdili s ním na vyjížďky a mazlili se s ním. Ale Lenny potřeboval víc než to - měl chuť závodit, skákat přes překážky a vyhrávat. Jenomže tomu se holky z BS nemohly věnovat, protože měly spoustu jiných mladých koní, kteří potřebovali individuální péči...Když jsme se toto dozvěděli,tak jsme se s majitelkou stáje dohodli a obě jsme usoudily,že máme méně koní a na Lennyho by jsme měli času daleko víc.Koupili jsme ho za výhodnou cenu.Jsme snim opravdu spokojení :).A majitelka stáje Blue Star s holkami se na něj přijede občas podívat.:)
S dovolením majitele je tento profil zkopírovám z Blue Star Stables a upraven Storalee(mnou) z Ranche Diamond horse.

Statistiky

2. listopadu 2011 v 16:48 | Storalee
Opravdu seo mlouvám že vás stim takhle otravuju,ale já sem ztich statistik opravdu nadšená...Jsou to nejlepší statistiky tohoto ranche a taky na to že jsem ten ranch teprv rozjela tak čučim..
Opravdu sem za to ráda snad to tak vydrží :-)
Omlouvám se že to sme dávám ale já prostě musim...
Nechci se tim nák vychloubat protože o proti ostatním ranchům to je prostě nic,ale pro mně to je něco užasného.
Další statistiky co sem zase daj budou ty co mi uděláj další velkou radost a to nejspíš ty co dosáhnu 200 :D:D což bude si mylsim kdoví kdy..:D
Navstevnost za minuly tyden (24.10. 2011 - 30.10. 2011) je:
Pondeli: 22
Utery: 13
Streda: 6
Ctvrtek: 32
Patek: 23
Sobota: 20
Nedele: 22

Celkem: 138
Moej nejlepší statistiky zatim byly jen 88 takže sme za to opravdu mco ráda..
Za tyhle báječné statistiky chci moc poděkovat vám a Aše že mně nedonutila zrušit ranch a našla spoustu dalších lidí co ke mně budou chodit.Moc díky vám všem :-)

Se zase přežeru :D

1. listopadu 2011 v 12:30 | Storalee
Ahoooj
Můj brácha má dneska narozky...Jsou mu tři roky...Se zase jestli bude mít marcipánovej nebo krémovej dosrt tak se přežeru :D.Budu fotiti což je super focení je totiž můj koníček :-) mám i spoustu dalších:D
Sem zvědavá jakej dort dostane protože minulý týden v úterý jsme se o tom bavily a ná ksem se to nedozvěděla..na 1. narozeniny měl medvěda na 2.krtečka :-) z tý pohádky né krtka :D a mamka říkala že ted by měl mít Dinosoura :D krteča jsme mu nechali udělat protože se na něj každou chvíli díval a poslední dobou se začla dívat na Dobu ledoou usvit dinosaurů tak mamka říkala,že by měl dostat Dinosaura.Ale že ten by dal asi práci.Řekla jsem jí ať si nechá udělat jenom hlavu a na to už pak nic neřekla takže vážně nevim...no sme zvědavá :D :D Momentálně sedim budto ve škole a nudim se a nebo je přestávka a já se stáel nudim :D
Určitě vám se dám ty fotky toho dortu :D Vyfotim u něj pár koní :D:D
Storalee