Říjen 2011

Halloweenské Foto

31. října 2011 v 23:59 | Storalee


tady vám přináším slíbené fotky...
Jsou opravdu ale opravdu strašně moc nekvalitní :(
Ale aspoň něco.. :D
Klikni na cylý článek ;-)

Happy and Scary Halloween

31. října 2011 v 20:00 | Storalee
Ranch Diamond Horse vám přeje štastného a strašidelného Halloweena :-)
Mám pro vás připravených opravdu jen pár fotek.Dám je na rajče protože blog mi zase blbne :-/ bohužel...Fotky jsou ve tmě takže kvalita nic moc...ale snad se budou i tak líbit :)
Jendaz právečka tochu mimo dneska mi mamka řekla že si toho Mon Gamina můžu teda nechat,ale zaplatila jsem si ho sama,tedy jsme ho nedostala k vánocům..Ale to nevadí takhle zase mamku ukecám k vánocům na jezdce nebo naký Stablíky,už jsem si dlouho nekupovala :-)Chci jí ukecat aspoň na Breast Cancer Benefit Stablemate.Stojí je 140 s poštovním 260 :).
Dneska přesně v 0:00 možná i ve 23:59 se tu ukážou naše Halloweenské fotky..Pokusim se je sme nák dát,ale pro jistotu je dám i na ranjče :-)
Jo ještě něco jelikož sem ted neměla moc času a chtělaj sme vám dát alespoň nákej Halloween Desing :-) tak máme bohužel Halloween Design s Minulího roku snad to tolik nevadí :-)Je a zase není..

30. října 2011 v 19:04 | Storalee
Dneska jsme dostala Mon Gamina tak sem ho nafotila.Jen pár fotek v baráku.
Ukázala ho mamce "pomazlila se snim".Ale to nadšení zejtra nejspíš skončí.Mamka mi řkla ať se nsním rozloučim...čekala jsem to...Nemyslela zrozloučit napořád ale že ho dostanu k vánocům..Po vejplatě nejspíš dostanu od mamči peníze stál 500kč a já po ní chci jen polovinu..Je to dárek k vánocům ale jelikož dostanu Apple Jacka(a dostávám jen jendoho Bh/jeden Set k vánocům) tak polovinu zaplatim na Gamina já.
Zejtra du možná i po 14 dnech když nepočítám prázdniny zase do školy..Takže e připravuju na drama :///Určitě domů přitáhnu ty nejblbější známky.Mamce sem to říkala a říkala že na těch pár dní než si to všechno opíšu a¨naučim a než se v tom konečně zase zorientuju tak to nevadí...Ale myslim že domů přitáhnu tak debilní známky že mi zakáže PC a řekne ať se učim.Njn zejtra pudu fotit tak ám přednastavim pár článků...Alespoň na 14dní...
PlačícíZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýZamračenýPlačící
Tak se tu zatim mějte zejtra se ještě ukážu alep ak už nevim...
Storalee

Rodiče na RO

30. října 2011 v 14:06 | Storalee
Na ranchi RO(Ranch Ohájo) máme dva nové rodiče.
Naše Sunny Day našla tatínka na ranchi RO-Azhar
A náš Best Jumper našel Maminku na ranchi RO-Misty
Jsme za to moc rádi.

Nový přírustek?Snad..

30. října 2011 v 0:08 | Storalee
Ahoooj
takže na vánoce 100% přijede Apple Jack♥.Už je u nás doma nějako dobu.Překecala jsem mamku a mohla jsem si ho tedy objednat už ted.Ale samodřejmě ho dostanu až pod stromeček.Mamka ho má zabaleného v krabici na skříni.Bála jsem se že do vánoc tam nevydrží.Sem strašně ráda že ho budu mít a ještě rači,že mamka vůbec schválila to,že si ho můžu objednat i pár měsíců před vánocema.No a zejtra snad přijede Mon Gamin♥.V TH už není,dostanu ho od Steeple.Prej jí dá se říct překáží na poličce.Už ho prej vůbec nechodí nikam fotit atd.Bude stát 500 kč :-) A bude bez poštovního ,protože ho přiveze její táta zejtra až pro ní pojede.Pokud vim tak je to taky vánoční dárek nebo aspoň Steeple řekla že by to byl vánoční dárek :D.Vůbec ale nevim jestli ho dostanu až k vánoům nebo mi ho mamka dá už ted jako předčasní(hodně předčasní) vánoční dárek :D.ALe jestli ho dá k Applevi na skřínku ta ho budu chodit naštěvovat :D:D.
Prosim vás tímto článkem se nehci nák vychloubat a ani vytahovat že možná dostanu už ted vánoční dárek.Jem i 12 let a jen jednou sem dostala vánoční dárek dřív než byly vánoce a to asi jen pár dní přednima.A ještě k tomu to bylo od táty(je nevlastní ale vychovával mně,takže ho beru jako tátu).Totonení u nás zvykem si dávát vánoční dárky dřív než jsou vánoce...A kdyby mamka řekla že Mon Gamina dostanu prostě až k vánocům,tak nebudu protestovat a přemlouvat mamku by mi ho dala ted!Prosím nemyslete si o nás že jsme náký bohatí.Polovinu mamce na toho gamina dám :).Nevěříte mi jak jsme čuměla,když mi prostě bez jakého kolikv přemlouvání řekla,že ho teda můžu mít.Já myslela že mi ho nedovolí,protože dostanu k vánocům Apple Jacka.Myslela jsem že jí budu prosit aby mi ho dovolila a pak nakonec stejně řekne ne a nebo se špatným výrazem na tváři ,,No tak jo".
!!!Na černě tučnou a kurzívanou zprávu neodpovídejte do komentářu.To já bych byla jen nerada kdybyste si o mně mysleli kdoví co!!!

Sunny day

29. října 2011 v 13:40 | Storalee
OFname:S Justadream
Jméno: Sunny day
Říkáme mu / jí: Sunny,Sun
Plemeno: Arab
Pohlaví: Klisna
Zbarvení koně: Chestnut
Zaměření: Výstavy.
D.Narození: 2008
Potomci:
Rodiče:
Otec:Azhar(maj.Liška)
Připouštěna s:
Sourozenci: ---
Výhry a ocenění:
Odkud je: Vánoce 2010
Zdravotní stav: 7 / 10
O ní popis:
Sunny je náš mazlíček.Bohužel je Dušná.Nemá to zas tak hrozný.Když je venku tak je to ještě malé hříbátko.Ve stáji už to je horší ale né tak.Sunny je zaměřená spíše na výstavy než náké jezdecké soutěže.Sunny se teprv obsedá.Je to potvůrka a zároven i ten mazlíček :D.Má Jméno které by se spíše hodilo hřebci.Koupiyl jsme jí nedávno a zjsitily jsme že jméno dostala protože se dva její příbuzní jmenovali Sunshine a Night day.


Statistiky budou chodit

28. října 2011 v 11:58 | Storalee
Dneska jsem začla zkoumat Statistiky a zjistila jsem,že sem to měla daný na jiní email a neměla jsem zaškrtlé políčko každý týden posílat statistiky na email,tak nák to tam psali.Sem moc ráda že budou chodit.Na ranch je dávat nebudu je to zbtyečné,ale na emailu bych je ráda měla :-).
No nic to jen oznámko xD ani nevim proč to píšu.

Tak dobře

27. října 2011 v 22:13 | Storalee
Dobře tak jste mně přemluvily a nekončím....
Děkuju vám...všichni co si mně přidaj do SR ať mi to prosím napíšou...Je jedno kam :) a prosila bych adresu ranche abych si ho mohla dát do oblíbených ranchů/stránek :-)
Moc vám všem děkuju...A ráda některý zvás uvidim na CLS a dalších akcích :-)

nemám na to náladu

27. října 2011 v 17:13 | Storalee
nemám na to náladu....Úžasnej svět BH a SCH se změnit v tragédii..
Takže já končim.Se sbiráním BH a SCH nekončim..ale s ranchem jo.Možná ne na pořád..
Na různý akce jezdit budu...Fotit sále budu a budu to dávat na rajče..
Nemám tady na to náladu....Možná že mně přemluvíte k tomu abych nekončila,ale nebudu sem chodit tak často..už na to nemám nervy.Samý hádky atd..tu jsou.
Tak zatim čau

MOJE KECY..........

27. října 2011 v 16:43 | Storalee
Toto jsou jenom moej kraviny a tím že si to přečtete mně budete mít za naprostého debila....
Ale nemám kam jinam psát...
Všechno už mně sere!!!!!!!!!

Moje Plány

26. října 2011 v 12:45 | Storalee
tak nák poslední dobou přednastavuju články kdybych náhodou ten den neměla čas :D.Ani nevim proč.Asi že se nudim.Dneska vám se napíšu jaký BH plánuju :D nebudu vypysovat všechny ale jen ty kterých bych opravdu moc chtěla :D.Omlouvám se ale nejdou mi zkopírovat fotky a vložit je sem tedy to bude bez fotek.

Misty and Stormy

Tato kobyla a její rozkošné hříbátko jsem iděla poprvní u Aši.Strašně se mi začly líbit.I přes to že jsou starší mně na nich něco staršně zaujalo.Tyto dva koníky bych ráda jednou měla doma.

O'Learly's Irish Diamond

Ano Diamond. To je moej láska.Strašně dlouho se dokopávám k tom usi ho koupit.Půodně jsem si ho chtěla pořídit k Vánocům ale totam přišel Apple Jack a já si ho nechtěla nechat ujít.Tento kůň se určitě jendou ukáež u nás na ranchi.

Little Prince

Tohoto poníka sem nikdy ale ještě nikdy neviděla naživo.Ale podle fotok sem i líbí a doufám že se jendou u nás taky ukáže.

Fall Season

nevim jestli to je jeho jméno.Nechtěla jsem dávat to celý i stim Glossy atd..
Jeho mold e mi docela líbí.Už Fox Viliar Oliver(omluvnte vim ež je to blbbě napsaný nepamatuju si to :D) se mi líbil.

Zenyatta

Ikdyž jsem nikdy moc nemusela Anglický plnokrevníky(nemyslim v reálu)Tak tady ta kobylka mně nčim zaujmula.Ale vůbec nevim čim.

Platinum

U tét o kobylky se mi líbí její žvláštní zbarvení.Ono možná pro většinu zvást je nromální ,ale mnš něčim okouzlilo :-)
Best Jumper

25. října 2011 v 18:15 | Storalee
OFname: Enchanted Forest
Jméno:Best Jumper
Říkáme mu / jí: Best,Bestík
Plemeno: Welsh pony
Pohlaví:Valach
Zbarvení koně: Bay
Zaměření: Parkur
Narození:2007
Potomci: ---
Rodiče:
Matka: RO Misty(maj.Liška)
Otec:----
Připouštěl:
Sourozenci:
Scary Jumper (maj. Steeple)
Stormy (maj.Liška)
Colorado Spring(maj.Storalee)
Výhry a ocenění:1.Místo-CSE-Pony
Odkud je: TH
Zdravotní stav: 10 / 10
O něm, popis:
Best je sice mladej koník,ale začli ho obseávat ve dvou letech.best už jako malý hříbátko skáakl přes různí věci.Momentálně se skákat učí a vede si v tom opravdu dobře.Má to nejspáíš v krvi :D.Matka se neví jistě a tedy ani né sourozenci.
Je to orpavdu skvělý Valášek.

Statistiky :-/

24. října 2011 v 23:59 | Storalee
NerozhodnýJe to příšerný,strašná na zabití!!!!Nerozhodný
NerozhodnýNechoděj mi Statistiky už nějakou dobu a nevim proč??Nerozhodný
Nerozhodnýdoufala jsme že se to zpravilo a dneska mi přijdou ale ono Hovno.Nerozhodný
NerozhodnýČekala jsem na ně celej den.Mám udělanej blog s kamarádkama o Howrse a tam přišli!!Nerozhodný
NerozhodnýAše taky přišli!!Tak proč mně nechoděj!!Normálně se koukám na mail kam by měli chodit!!Nerozhodný
NerozhodnýCo stim doprdele je.Mně to tak strašně Sere.Nerozhodný
NerozhodnýJelikož jsem ted s ranchem zase začla tak mi na nich docela záleží!!!Nerozhodný
NerozhodnýVám přišli Statistiky teda pokud je vedete??? Napište prosí, do komentůNerozhodný


Fire Dream

24. října 2011 v 18:06 | Storalee

Velikost koně: Traditonal Breyer ©
Jméno: Fire Dream
Říkáme mu / jí: Dream,Fire
Plemeno: Peruvian Paso
Pohlaví: Hřebec
Zbarvení koně: Red Roan
Zaměření: Drezúra
Narození: 2001
Potomci:¨----
Rodiče: ---
Připouštěna s:-------
Sourozenci: ---
Výhry a ocenění:
Odkud je: Narozeniny 2011
Zdravotní stav: 10 / 10
O něm popis:
Fire Dream je u nás pouze ustájení.Je to Kůň Megan Jonsenové.Je to už starší kůň.V drezúre pořád soutěží ale užý né tak často.U nás na ranchi si velice rozumí s Amígem(Chili).Je to opravdu hodný hřebeček :-)


Halloween Desing

23. října 2011 v 21:18 | Storalee
Pořád přemýšlim o tom jestli udělat Halloween Desing :D
Někdy si řeknu jo někdy zase ne:D jelikož se nemůžu rozmyslet já tak to přenechám na vás :D Pod táímto článkem je anketa tak prosím hlasujte :D
Tento článek je tu jen jako informace :D
Happy Halloween z Minulého Roku :-)

Připravy na Haloween

23. října 2011 v 12:19 | Storalee
V reálu Haloween neslavíme.Taky to není český svátek.Ale na ranchi ho slavíme :-).Dneska jsme se rozhodli konečně pohnout prstem a začít s nějako utou vyzdobou.Laura vytáhla starou výzdou asi dva roky starou ,tak jí začli věšet na stáje,ohrady atd..
Letos nejspíš nebudu dělat žádnej Haloweenskej desing.Nemám nato náladu.Ale možná udělám nákou bleskovku atd... :D
Přejýšlim o tom že bych udělala nákou soutěž která by trala např.Týden.Nemyslim Haloweenskou ale normální soutěž o věčné ceny a diplomky.
No budu o tom ještě přemýšlet.

Show Jumping Champions-2.díl

22. října 2011 v 12:47 | Storalee
Máme tu dálší díl příběhu Show Jumping champions -SJCH
,,Love is Everytning???"Zopakoval Otec jméno.,,Ano,říkalo by se jí Love :)".
,,Prosi vás Pane Hansne.Že se tak může jmenovat"Připojila se Stella.,,No tak jo :D".,,Jupííí" zakřičeli obě děvčata najendou.Zatim co se šla Stella kouknou na Love a Sam celým jméne Samantha da Mignonne.Alice se koukla jak je na tom Alex.Alex-Alexandra da Vignes je čistokrevná Anglická plnokrevnice.Je jí už 11 let.Porodila tři hříbata.Je to úspěšná pparkuračka.Narodila se ve stáji Hansnů.Sam-Samantha da Mignonne je opět čistorkevná anglická plnokrevnice.je jí teprv 6 let a Love is Everytning je její první hříbě.Sam není tak úspěšná parkuračka jako Alex ale dobrá je.Je koupená z jiné stáje.
,,Jak na tom Alex vypadá??" Zeptala se Stella Alice hned co přišla.,,Řakla bych že za pár dní už bude mít hříbě :-).,,Nebo jse tak o ní :-) Vid už to je jejíčtvrtí hříbě"Usmála se nan í Stella a začla si zase všímat Love.Alice si povzdechla.
Druhý Den byla sobota a holky tedy nešli do školy.Ráno dokud nebylo ještě vedro si holky vzaly ven koně.Alice si vzala svého oblíbeného hřebečka Monoeuse a Stella Valáška Black a Diablo.říkalo sem u ale Diablo na to že to je Vlach a už mu je 13 let je t o největší rošták ze stáje :D.Šli si zacválat na louku a pak krokem to chtěli vzít přes les spátky na ranch.
,,Dáme závod" Zeptala se Stella.Alice jen kývla hlavou.Pořád přemýšlela o Alex připadala jí nějaká jiná než při ostatních hříbatech.Než by si to Alice uvědomila už tryskem se hnala přes louu vedle Stelly.,,ÁÁÁÁ DIABLO!!!!!" zakřičela Stella z plních plyc.Diablo se prudce zastavil a postavil se na zadní.Stella skončila na zemi.,,Houuu Stůj" zastavila Alice seskočila z Koěn a než by si uvědomila že koěn můžou zdrhnout běžela k Stelle která nevypadala moc dobře.
Pokračování Příště
......................................Ztráta nebo krádež??

21. října 2011 v 14:03 | Storalee
Už nejaký čas nemůžu najít své Lipické hříbátko.A delší dobu už z toho podezírám jednu holku.Nebojte se není to žádná Ranchreka.Ani SCH nesbírá.je to dcera známý co u nás měla koně.Jednou u mně byla a hrála si právě se SCH a právě stim hříbátkem.Pak se mně zeptala jestli si může pučit Fríského Hřebce tak jsem jí ho pučila a kdyby ho nevrátila tak bych to samodřejmě řekla mamce a ta by to řekla její mamce(né že bych byla žalovníček)Toho naštěstí vrátila ale od té doby to hříbátko nemůžu najít.koukla jsem se na místa kde by mohlo být a stáel nikde.Pak z toho obvinuju ještě jednu holku je to zlodějka takže řeknu jejímu bráchovi(né že by byl o moc lepší ale aspoň chodí do školy)aby tak nák tajně prošmejdil její pokoj.Už vůbec nevim ke by mohlo být.Takže jestli nebude u ní.Tak už mně napadá jen ta holčina co jsem jí pučila toho hřebce.Bohužel se už odstěhovali do Frýdlantu.Ale až sem zase přijedou nebo mi knim tak se na to její mamky zeptám.
Jsou to jen moej bláboly nemusíte číst.Jen mně to mrzí to hříbátko jsem neměla ani půl roku dostala jsme ho k vánocům tedy v srpnu a už před Letními prázdninami bylo fůč :-((((
Nrmám ani jeho pořádnou fotku jen tuto ↓ :(((
Don't Copy Please :( Foto by Me
Stejank by to asi nikdo nechtěl zkopírovat

Úpravy

20. října 2011 v 18:05 | Storalee

Budu tu provádět ted úpravy.Stránky Desingnu štítku atd...
Jen oznámení abyste se nelekli :D
Oblíbená fotka hlavěn proto že je na ní On :-))
Don't Copy Please :) Foto by Me

piškvroky =D

19. října 2011 v 10:00 | Storalee


S Ašou jsme se nudily tak jsme hrály na seznamu na hrách různé hry.Nakonec jsme si šli zahrát piškovrky a s hry kdo vyhraje nebo prohraje se stalo dá s říct malování :D no koukněte se samy :D
Klik na CČ(celý článek)