Květen 2011

CSE 2011-Fotky

15. května 2011 v 7:46 | Storalee
Tady máte Fotečky z CSE-2011


CSE 2011

15. května 2011 v 7:42 | Storalee
CSE byla Suprová.Bylo tam málo lidí takže se tam člověk nemotal a holky alespoň padesátkrát hlásily kdo je na prvním Ringu na druhém třetím a pátém =D.Tak abych to schrnula.
Ráno v 8:00 jsem sedla do Auty směr Lin.Tak jsem chvilku počkala.Pak jsme byly odvézt Vendu k babičce a Lin se tam dávala do Kupy =D.Takže jsme si chvilku počkaly.Dojely jsme pro Noe a nebudu to prodlužovat co se dělo při cestě jednoduše Směr Praha.Cestu jsem našly v Poho i díky cedulkám i díky Lin která měla napsanou cestu a mně která si jí pamatuje =D.
KDyž jsme dorazily holky už na nás čekaly na Parkovišti.No já neměla nejdřív kam dát koně tak jsem je dala na ring než zase někdo přijede nebo až se někam nacpu =D.Nakonec jsem vlezla k Lišce a Silveře=D.Pak byl Obídek moc dobrej hranolky a řízek =P.A konečně dorazily všichny a mohly jsem vystavovat.Bylo tam spoustu krásných koní že sem si řekla že to nemám šanci =D Hlavmně proti Suki =D,Ale když jsem dala svoje tři koně k poníkům tak jsme si řekla že nákou šanci možná že i mám.A taky že měla hned 1. a 3.Místo.Pak už jsem sice nic nevyhrála,ale pořád něo =D Jsem z toho fakt ráda.Holkám zbyly Stužky tak jsme jim je zabavila =D Né Steepmi je dala =D Jsou to pro SM ale stěma jsme neuspěla tak pro Moje šampíky.A pka ještě takovou jednu medajličku jsme poprosila o Steep,když mám to první místo tak mám medajličku =D.Samodřejmě žlutou stužku pro vítěze a diplomky =D Uvidíte na fotkách =D.Doufám že bude i další =)
A už ted se těšim na září kdyby měla ýt další Akcička =D
A abych nezapoměla
Best Jumper-1.Místo CSE-OF Traditonal,Classic Ponies
Colorado Spring-3.Místo CSE-OF Traditonal,Classic Ponies
omluvte chyby po ránu mi to nemyslí takže nevim kde se píše háček nebo čárka =D
Storalee

Pátek!!!!!!

13. května 2011 v 6:42
Konečně tu máme Pátek a snim víkend a Cse!! Strašně se těšíííííím.BH už jsem si zabalila včéra abych věděla kam pak narvat oblečení a abych neměla teda dneska měla aspoň chvilku odpočinku =D Zítra už to nestíhám protože nejspíš vstanu v 8:00 převlíknu se učesu atd... A jedeme k Lin =)
DOufám že budu mít čas se podívatna Otce Naší Lady,Sama.Nemyslim BH ale živé koně =D
No tak já zachvilku pádim na Bus
Stora

Středa 11.5.2011

11. května 2011 v 14:38
Ahooj
Konečně tu je středa.Jasně nezačíná víken ale už se to blíží.A s víkendem se taky blíží CSE.Mě připadá že jsme ještě nic neudělala.Cedulky mám Rodokmeny,Diplomky Atd.. SNad taky ted ještě udělat koně...Asi si udělám nákej seznam. =D Koníci jsou celý nedočkavý jen mně štve že jsme nestihal řpihlásit SCH :-/ No tak jindy nebo je dobřihlásim tam jesti to Steep bere.
A máme novýho přírustka.Asi čekáte nákýho BH ale e tzo SCH 2011Plemeno si nepamatuju z Hlavy ale má na sobě puntíky takže si myslim že nejspíš víte =D
Nevim co bych víc psala
Stora

Přípravy na CSE-cedulky

7. května 2011 v 18:45 | Storalee
Cedulky to byla menší pohroma protože mi začla blbnout tiskárna,ale jinak to šlo =D Cedulky už jsou hotové.Beru Sebou 12 Koní =D.Snad je někam nacbu =D Přemýšlim o tom jestli mám udělat nákej ten Kostým nebo ne?? Co by jste řekli udělám vám i Anketu =D
Diplomky Rodokmeny atd... Už jsou snad taky všechny =D
No snad to nedopadne jak na CLS =D Né CLS náhodou byla Suprová jen tam byl zezačátku trochu zmatek a chcilkama nevěděla co mám dělat.=D
No tak snad mám všechno do CSE vytisklé ten mi chyběj jen koně =D
Storalee

Nevim Nadpis =D =D

7. května 2011 v 17:55 | Storalee
=D chci vám říct že začínál Přednastavovat články na Letní Prázdniny.A pokusim se zase psát Normálně.Budu se snažit přidávat fotky jak na Blog tak i Na Rajče To my Připomělo že jsem byla u Steep a byly jsme s Hoors,Ginny A Cof venku takže ZDE Fotky =D
No tak asi všechn oco jsem vám chtěla zdělit...Jo vlastně Colísek bude mít opět potomka s Lussy a už přijel Best Jumper.Dobře se tu ubytoval =) Ale jestli je Brácha COlíska to ještě nevíme =)
No ted by to mělo být Všechno =D
Stora