Leden 2011

Budu Mít Chiliho

31. ledna 2011 v 16:16
Chili

Dneska jsme si objednala Chiliho za vízo.Mamka řekla že si ho můžu objednat,ale zaplatim si ho sama a nebudu jí přidávat na tábor.Já jí stejnak něco přidám tomu se nevyhne.K hlavnímu Vízu bych si moc Přála Diamonda Nebo k Narozkám jestli tam ještě bude no snad jedno z toho výde.Chiliho Mold Jsme si strašně Oblíbila.Nebo jinak.Když jsme byla u Steep tak se mi strašně začal líbit Kennebek a jelikož ho už nemaj a mne i Steep připadá zbytený kupovat si stejný koně,když se pomalu každý prázdky vidíme.Tak jsem se rozhodla koupit si Chiliho.Pak jsme si ještě zamilovala Diamonda,ale jelikož je to jenom pololetní vysvědčení tak jsme se rozhodla koupit si Chiliho.
  1. Je levnější
  2. Nevim kolik jich je na sladě a u Diamonda vim.
  3. Diamonda můžu vidět u Aši takže,kdyby mi nevyšel tak ho pořád můžu vidět.A kdyby mi nevišel Chili tak ho nemám kde vidět.
To jsou moje tři důvody proč si objednat Chiliho a Diamonda až potom :-)
Takže konečně budu mít druhou svojí lásku.Už mi chybí jen ten Diamond :-) .
No tak to je asi vše
Storalee
Chili

Chili

Posedlost

25. ledna 2011 v 18:06
Strašně jsme se zamilovala do

O'Learly's Irish Diamond.

On je tak strašně nádherněj.Moc bych si ho přála.Hned co mi mamka zaplatí tábor tak budu škemrat.Mamka ho viděla u Aši a říkala že je nádhernej tak snad mi ho dovolí.Já jsem se do něj strašně zamilovala.na počítači mám snad všechni jeno fotky co jsme našla i jako tapetu.On je můj miláček.
dám vám sem fotky modelu a živího.
Diamond

satšoaralee

22. ledna 2011 v 22:52 | satšoaralee
divné? to rozhodně ne ! píše člověk co vlastní ranch DHR , ale teď kdo? aša nebo storalee ?! to nepovím, jednoduché a hlavní je že se dobře bavíme breyer pornem. adios

DHR a DHR

22. ledna 2011 v 14:01
Dneska knám Přijede Aša a Její ranch DHR.
Moc se těšíme.
Vim že asi polovina zvás Ašu nemá ráda ale kdyby jste jí znaly tak jako já tak víte že je úplně v pohodě ;).Určitě budou fotky,které pak dám na rajče ;).Možná se ukáže i Nějakej Foto příběh ;)
a co vlastně koníci ty se moc těšej na npoví kamarády.jak Bh a SCH ;)
Já nevim co bych vám měla ještě napsat xD
Tak to je všechno Spíš jen takoví oznámko :D
Storalee

Storalee :-*

Ruším!!!!

17. ledna 2011 v 9:31
Nebojte  Ranch neruším,ale ruším vánoční výstavu pro Bh a Sch.
Přihlásily se jenom dva soutěžící do BH a Jeden Soutěžící do SCH.
Všem co se ůčastnily děkuju.UDělám vám Diplomek za ůčast hned co budu dpma ted jsem ve škole.Chci se moc umluvit Lišce že jsme její přihlášku nedala na ranch.
Storalee

Nové Rajče

15. ledna 2011 v 9:26
Ahojky
Udělala jsme si nové rajče,protože tam na to se mi nejde přihlásit.
http://storalee.rajce.idnes.cz/ 
už tak jsou i dvě Alba tak se dyžtak jukněte ;)
Sry za krátký článek
Storalee
Storalee :-*
Soňa Kobylka z Tábora.Pravím jménem Storalee.=) Jj podle tady tí kobylky mám přezdívku Storalee=)

Jupíííí Zase víkend

15. ledna 2011 v 9:16
Konečně je víkend.škola byla docela v pohodě do středy.TO sme jeli do planetária a když jsme jeli  zpátky do školy(no spíš domů xxD)TAk jsme normálně chtěla vraždit.Ani nebudu vyprávět.Ve čtvrtek ještě horší.A v pátek jsme naštěstí nešla do školy xD.Bolela mně příšerně hlava.Ted už je to v pohodě a možná knám přijede Ťudla Jupíííííí.Jé prominte vy nevíte asi kdo je Ťudla co?? Je to Petra.Tu už snad znáte všichni.Jestli ne je to mám super kámoška.To určitě budou zase akce.Už to vidim pudeme kydat o půl noci xD.No nic deme ke Koníkám.Tak dneska začneme breyerkama.Breyerci se maj moc dobře.Má i pár fotek.Ale nejspu z venčí udělala jsem si jen takoví menší Ateriérko xD.Hlavně pro Steep xD Zazík se má moc dobře s Colískem dělaj blbůsti.To by ani člověk neřekl že Colísek není hříbě =D PAk dělaj ještě spoustu kravin s Colorkou =DOstátní se maj taky moc dobře Beaunty a Dressík si užíváj klidu.Njn už taky nejsou nejmladší.Ale taky dělaj náký ti blbůsti se Zazíkem xD.Skusim vám co nejdříve sem dát ty fotky.Schleichové se maj taky moc dobře.V prosinci se nám narodilo spoustu hříbat tak si spolu ted hrajou.A ještě máme pár klisen březích tak jen čekáme.Sch se o vánocích hodně rozlostli a né jenom hříbati.Dokonce přijela i Terezi Dcera Sabina,která doted žila s otcem.Přijela i se svím Poníkem Calypso :-)Jak u Bh a u SCH je ted veselo.
U Bh je vaselo hlavně díky tomu že ColískaBeaunty a Dressíka přijel naštívit  Zazík(Colísek je zazíkův Táta a Beaunty a Dressage Champion jsou Rodiče Lussy z BSR tedy Babička a Dědeček Zazíka :-))A u SCh je veselo díky tomu že tam je spousta hříbat která rozveselej xD.
Storalee a DHR

Dlouho jsem tu nebyla :-/

9. ledna 2011 v 13:01
Moc se omlouvám že sem tu díl nebyla.Blíží se pololetní vysvěčení a my příští týden(protože tenhle týden nemáme učitelku) píšeme samí písemky tak se šprtám.Prostě hrůza.A pak do toho další věci.Jako třeba koně ted je u nich spoustu práce.Naštěstí sem chodí Monča(Majitelka Ameriky).A do toho další věci.Napsala bych už v Sobotu,ale zase sem tu měla kámošku.Takže fakt mě to mrzí.Fotky taky nemám žádný noví jenom na mobilu,ale to zase nemám USB.Mám totiž mobil po Nikolasovi(kdo neví tak po bratranci)a on ho nemůže najít. :-/ Breyer i Schleich se maj dobře.Celej týden trošičku makaly,ale to je někteří a byly to spíše jen vyjíždky v kroku a v klusu :-)).
Webík taky dobrý ted se du kouknout na Státii.No určitě to nebude žádná sláva maximálně asi 30 xDD Se nedivim,když jsem tu takovou dobu nebyla xD
Storalee