Stádo Divokých Koní

22. října 2010 v 19:23 | Storalee a Steeple
Stádo divokých koní

Katie - Jennifer
Sára - Connie
Adéla - Kerry
Angie - Lillianne
_____________________________________
Lussy - Armenia
Zazazoo - Armani
Cascar - Kaktus
Just a Bee - Teddy Bear
Colorado Spring - Nico
Color Star - Rainbow


Jennifer a Kerry jsou nejlepší kamarádky a společně odhazují malou pomocnici ze stáje, Lilly, která se snaží být s nimi kamarádka. Pak se ale stane něco, co obrátí celý život vzhůru nohama… Connie, jakožto zlá mrcha, přebere Lauře její nejlepší kamarádku Jennifer. Když se smutná Kerry vydá na procházku do neznámých krajin, najde stádo divokých koní všech barev. Nejdříve si myslí, že někomu utekli, ale když uvidí v trávě ležet kobylku Armenii jak se jí divoce zvedají boky, zjistí, že se něco děje. Bez rozmýšlení k ní doběhne a uvidí, jak se k ní Nico žene. Okamžitě ho spatří a uteče. Celé dny sní o tom, že se bude moct projet na tom krásném ryzákovi, který jí jako jediný (kromě rozzuřeného Nica) věnoval pozornost. Ve snu se jí zdálo, že se hřebec jmenuje Teddy Bear a jezdí spolu parkurové závody… A tak se nadcházející den rozhodla, že půjde do výběhu a podívá se, co se to tam onoho večera dělo s kobylkou Armenií. Odhazovaná Lilly jí byla oporou - po rozhádání se s Jennifer se Lilly s Kerry staly kamarádky, a tak ji vzala Kerry sebou.
V lese, kde se koně zdržují, nevěřila Kerry svým očím - Armenii se narodilo hříbě, které pokřtila po mamince Armani!! Musí ho ochočit. Alespoň jeho. Opatrně se přiblížila k hříběti, které se schovávalo za Armenii. Jakmile se Kerry přiblížila na metr od kobylky, tak se divoce vzepjala na zadní a odcválala pryč…
Jednoho dne se stalo něco, co nikdo nečekal. Jako každý den přišla Kerry k divokým koním, ale všichni koně stáli u propasti, která se musela zhroutit minulého večera nebo v noci.
Jak to všechno dopadne? Spřátelí se zase Kerry s Jennifer a společně přemůžou zlou mrchu Connie? Nebo to bude úplně jinak?

COMING SOON…

Colorádo Spring

Zdroj:www.bluestarranch.blog.cz
          www.ranch-diamond-horse.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ranc-hvezdovec ranc-hvezdovec | 22. října 2010 v 19:50 | Reagovat

fajn.... ;-)

2 liška liška | Web | 23. října 2010 v 9:56 | Reagovat

Už jsme to četla na ranchi u Steeple ! velmi se těším ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama